KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12012578

nr 1201 2578

Gouache

Oidentifierad konstnär. Kvinna, signerad, bladets mått: 39x29 cm, löst blad

Utrop:

300 kr

måndag 3 september 2018
kl 18:22:31

Gouache